Wampirzy lifting

wampirzy lifting

Zostań konsultantką Avon

Wystarczy, że uzupełnisz dane a my zajmiemy się resztą. Już dziś możesz zarabiać na sprzedaży kosmetyków Avon!

Zapisz się

Kiedy zaczynamy się starzeć nasza twarz, ulega zmianie i zmienia swoje kształty. Policzki tracą pełnię, a po obu stronach nosa zaczynają ukazywać się głębokie bruzdy. Pojawiają się pierwsze zmarszczki i przestajemy czuć się dobrze w swojej skórze. Jednak wtedy medycyna przychodzi nam z pomocą. Nowoczesna procedura przeciw starzeniu się zapewnia promienistą cerę i znacznie odmłodzoną. Więcej informacji na temat rewolucyjnego sposobu na starzenie się przeczytasz w poniższym artykule.

Co to jest wampirzy lifting?

 Wampirzy lifting jest najnowszym sposobem na starzejąca się skórę. Lifting wykorzystuje niewielką ilość krwi pacjenta, aby pobudzać produkcję kolagenu i elastyny w naszym organizmie. Podnosi krążenie, tworząc nowe naczynia włosowate, aby osiągnąć młodzieńczy wygląd. Nasze płytki krwi, zawierają w sobie czynnik wzrostu, który wykorzystywany jest w zabiegu. Wampirzy lifting zyskuje nazwę osocza bogatopłytkowego, PRP wyekstrahowany z krwi, które w kolejnym etapie mieszane jest z różnymi wypełniaczami skórnymi i nadaje pacjentom odświeżony wygląd. Celem liftingu jest osiągnięcie zdrowej i odmłodzonej skóry, podczas szybkiego i niewymagającego operacji zabiegu.

Procedura aplikacji wampirzego liftingu

Zabieg Wampirzy Lifting składa się z 3 kroków, które oparte są na dokładnych specyfikacjach i przetestowanych przez samego twórcę procedur.

Krok 1 – Zastrzyk  

Zaimplementowanie wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, który jest precyzyjnie wstrzykiwany w wybrane obszary, aby w taki sposób uzyskać młodszą i naturalnie wyglądająca partie ciała.

Krok 2- Osocze bogate w płytki krwi

Po zastosowaniu wypełniaczy do wstrzyknięć w celu uzyskania młodzieńczego wyglądu, wykonywane jest standardowe pobranie krwi. Krew zostanie przepuszczona przez wirówkę w celu oddzielenia i izolacji osocza bogatopłytkowego, znanego również jako czynniki wzrostu, które zostały zidentyfikowane jako pomocne w leczeniu uszkodzonej tkanki. Wiadomo, że te czynniki wzrostu powodują zwiększenie ilości kolagenu i poprawę przepływu krwi do tkanki. Pochodzą one z tkanek owodniowych żywego dawcy i są wstrzykiwane w uszkodzony obszar w celu naprawy tkanki i zmniejszenia stanu zapalnego.

Krok 3 – Zastrzyki PRP

Kolejnym krokiem jest wstrzyknięcie wyodrębnionego osocza bogatopłytkowego w kluczowe obszary za pomocą małej igły. Te czynniki wzrostu aktywują następnie komórki multipotencjalne już w skórze, umożliwiając im wytwarzanie nowszych i młodszych tkanek.

Jak działa Wampirzy Lifting?

Pobierana jest niewielka ilość krwi, która następnie umieszczana jest w wirówce i odwirowywana od składników. Po odwirowaniu PRP, które ma złoty kolor, umieszczane jest do strzykawki w celu ponownego wstrzyknięcia osocza bogatopłytkowego do organizmu. Podajemy PRP w obszary, gdzie występuje problem z utratą objętości i zwiotczałości cery. Wampirzy lifting jest bardzo podobny do botoksu czy wypełniaczy skóry. Zastrzyki podawane są w obszary problematyczne i dookoła nich. Czynniki wzrostu rozpoczynają swoją pracę od stymulowania produkcji kolagenu w celu zwiększenia objętości skóry i stymulowania komórek do rozmnażania się w celu uzyskania bardziej młodzieńczego wyglądu. 

W przeciwieństwie do wypełniaczy, które wykorzystują materiały półstałe do wypełniania bruzd i zmarszczek, terapia PRP wykorzystuje siłę własnego ciała do rozwiązania, które w naturalny sposób wygładza, napina i odświeża skórę, aby cera była promienna. Niechirurgiczny lifting twarzy jest wysoce skuteczny w poprawianiu wyglądu zmarszczek i wgłębień, aby wyglądać młodziej. Rezultaty można zobaczyć natychmiast. W przeciągu od 2 do 3 tygodni zauważalny będzie zdecydowanie lepszy blask oraz poprawa tekstury skóry.

Jak przygotować się do zabiegu?

Terapie powinna poprzedzać dokładna analiza, przeprowadzona przez lekarza specjalistę podczas konsultacji, aby uniknąć negatywnych skudów ubocznych. Z reguły przed zabiegiem należy przyjść z oczyszczoną cerą, bez makijażu. Dzień przed planowana wizytą powinno się wypić dużą ilość wody. Trzeba pamiętać, także o tym, że na kilka tygodni przed planowaną wizytą powinno się unikać promieni słonecznych, a najlepszym rozwiązaniem jest  używanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym.

Korzyści Zabiegu Wampirzego Liftingu

Zabieg Wampirzego Liftingu posiada wiele zalet. Przede wszystkim lifting jest całkowicie bezpiecznym, niechirurgicznym zabiegiem przeciwko starzeniu się skóry, który wykonuje się w krótkim czasie, zaledwie kilku godzin. Wskutek tego, że zabieg wykorzystuje własną krew, jest minimalne ryzyko reakcji alergicznej lub infekcji. Terapia może być stosowana na różnych partiach ciała, dzięki której cera staje się naturalna i pełna blasku bez sztucznych wzmocnień. Co ważne jest to zabieg mało inwazyjny, który nie potrzebuje wykonywania żadnych operacji. Wampirzy lifting nie dość, że poprawia teksturę i elastyczność skóry, to także wygładza, napina i rozjaśnia cerę.

Skutki uboczne

Skutki uboczne zabiegu powinny być minimalne, a jak już występują to, są to zazwyczaj różnego rodzaju:

  • Swędzenia
  • Obrzęki
  • Mrowienie lub lekkie pieczenie
  • Siniaki w miejscach wkuwania

Osocza bogatopłytkowe, a leczenie

Wartość i skuteczność terapii PRP jest wykorzystywana od lat 90. XX wieku do leczenia ran i kontuzji elitarnych sportowców. Terapia przyśpiesza gojenie, a wyniki widać w  krótszym czasie niż przy tradycyjnych metodach. Osocza bogatopłtykowe były używane do przeszczepów skóry, chirurgii stomatologicznej, a efekty kosmetyczne były niezwykłe. Ta sama zdolność lecznicza, która sprawia, że ​​terapia PRP jest skuteczna w leczeniu kontuzji sportowych, jest idealna do ujędrniania skóry i poprawy tekstury. Równie dobrze wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza blizny potrądzikowe i inne wypryski.

Wampirzy lifting, a twarz wampira

 Wampirzy lifting twarzy i wampirze maseczki można łatwo pomylić, ponieważ  są to podobne zabiegi. Wampirzy lifting twarzy łączy wypełniacz z PRP, a ze względu na natychmiastowe działanie wypełniające i wygładzające, natychmiast zobaczysz rezultaty. Natomiast maseczki wampirów łączą mikro-igłowanie, które wykorzystują małe igły do ​​wykonywania prawie niewyczuwalnych ukłuć na skórze. Mówi się, że powoduje to głębsze działanie PRP. Wampirzy lifting to świetna opcja dla każdego, kto chce ujędrnić lub wymodelować obwisłą skórę, a wampirze maseczki mogą pomóc poprawić teksturę skóry lub zmniejszyć wygląd blizn potrądzikowych. Niektórzy dostawcy oferują te zabiegi razem.

Podsumowanie Wampirzego Liftingu

Jest  to nieinwazyjna procedura kosmetyczna, w której płytki krwi są wstrzykiwane pod skórę wraz z wypełniaczem kwasu hialuronowego. Wypełniacz błyskawicznie wygładza zmarszczki i zagniecenia, a PRP może poprawić ogólny blask skóry. Przestój powinien być minimalny, ale nadal konieczne jest znalezienie zaufanego dermatologa lub chirurga plastycznego do wykonania zabiegu. Efekty uboczne powinny szybko ustąpić, ale może występować obrzęk lub zasinienie. Wampirzy lifting to niechirurgiczna i niewymagająca procedura kosmetyczna, ale nadal powinna być wykonywana przez wyszkolonego specjalistę, który posiada odpowiedni sprzęt i jest uprawniony do wykonywania tego zabiegu. Terapia PRP jest jednym z najbardziej ekscytujących osiągnięć w świecie urody ze względu na jej bezpieczeństwo, skuteczność i sprawdzone wyniki. To wieloaspektowa, przełomowa terapia, która jest w stanie zaspokoić wiele potrzeb dotyczących urody i przeciwdziałania efektom starzenia, pozwalając mężczyznom i kobietom być najlepszą wersją siebie w każdym wieku.